,,Wraith, který studoval u Keraia Meidse,“ odpověděl wraith a pustil Shininu ruku.
,,Tak vidíš,“ odpověděla Shiny a zmizela za rohem. Hned za příštím rohem narazila na další hlídku, trvalo jí jen chviličku než se jich zbavila a opatřila si, tak druhou zbraň. Musela uznat, že mít dvě zbraně je o dost výhodnější a drsnější než mít pouze jednu a navíc si nemohla nevzpomenout na slova jejího učitele Keraia Meidse: ,,Kdyby jsme měli mít jen jednu zbraň, rostla by nám jen jedna ruka.“
Shiny se bez problémů dostala až k hlavnímu vchodu k místu, kde parkoval jumper a šipky a šikovně vyřizovala každou hlídku, která se byť jen přiblížila. Po několika hodinách už měla dost toho věčného schovat za roh, výpad a schovat za roh a jelikož usoudila, že cca šest hodin na to, aby někdo odlétl s jumprem do dostatečné vzdálenosti stačí, a tak se vydala do skladových prostorů a cestou odstřelovala všechny, kteří jí přišli do cesty. Na posledním rozcestí, kde se vychází ze společenských prostorů do nepotřebných a méně navštěvovaných místností, se ještě nakrmila na nějakém chudákovi, který byl zrovna v nejbližším závitku, a vydala se do nejzazšího skladu. Zde si vylezla na strop a pokusila se trošku vyspat před dlouhou čistkou.
Za tři dny se Shiny vzbudila dost odpočinutá na to, co jí čeká. Ještě, když procházela skladem, podívala se na ovládací pul a zkontrolovala kolik wraithů je v úlu a k její nelibosti zjistila, že si vybrala celkem početný úl a tudíž jí čeká vyřízení něco přes osm tisíc wraithů. Zkontrolovala si, tedy zbraně a vydala se do společenských místností. Wraithi už byli vzhůru, a tak se to po chodbách dost hemžilo. Pro Shiny to znamenalo jen mít zbraň pořád při ruce a střílet po všem co se pohne. Netrvalo dlouho a wraithům došlo, že mají v úlu vetřelce a začali systematicky posílat hlídky k odstranění Shiny. Pro Shiny to, ale znamenalo pouhé minimum úsilí navíc. Koneckonců ona byla žačkou samotného Keraia Meidse a to už něco znamenalo.
V nejbližší zbrojnici si Shiny opatřila pár wraithských granátů a vhazovala je celkem svéhlavě do společenských místností, které míjela. Neměla ani sebemenší zájem na tom ztrácet čas, který by mohla trávit s Johnem, postupným odstřelováním.
Trvalo asi jedenáct dní než se Shiny podařilo vyřídit všechny pokusy o vzdor a zbylí wraithi, asi dva tisíce, se stáhli bránit královniny komnaty a řídící centrum. Chodby byly opět prázdné a Shiny dost unavená, ale to byla ostatně v minulosti v této fázi vždy. Ale tentokrát chtěla mít tuto záležitost už za sebou co nejrychleji a opět ležet v posteli vedle Johna a objímat ho klidně i celou věčnost. Při posledních silách jí drželo to, že se mohla, kdy chtěla, krmit z lidí v závitcích. Dosti jí vysilovali pokusy o to jí zabít, musela používat svůj talent a myslet nejméně o pět kroků dopředu a to jí zmáhalo, tak že se musela krmit minimálně jednou za dva dny. Občas pomyslela na to, co by řekl John a nebo doktorka Weirová na její způsoby, ale momentálně neměla o moc jiné volby, a tak jen doufala, že to pochopí.
Shiny se začala přibližovat ke královniným komnatám. Byla celkem nasycená a únavu si nepřipouštěla. Ve vyprázdněných chodbách se občas objevila hlídka a nebo nějaký atentátník, ale to pro ni nebyl žádný problém. V posledních místech před očekávaným ,,posledním ochranným valem“ se Shiny opřela o zeď a beze slova se sesunula k zemi. Zavřela oči a představila si, jak stojí s Johnem na balkóně na Atlantis, dívá se do dálky oceánu, drží se s ním za ruku a opírá se hlavou o jeho rameno.
,,Hej, nechceš pomoc?“ vytrhl jí nějaký hlas z jejích myšlenek. Shiny se rychle rozhlédla a uviděla vedle sebe mladého muže v závitku.
,,Cože?“ nechápala Shiny a postavila se před muže, aby mu lépe viděla do obličeje.
,,Ptám se jestli nechceš pomoc,“ zopakoval muž svoji nabídku.
,,Proč by si mi měl chtít pomoct?“ zeptala se Shiny.
,,Protože tihle chytili mě a sklidili moji planetu,“ odpověděl muž.
,,Chceš pomstu?“
,,Ano.“
,,Jak si mám být jistá, že jakmile tě osvobodím nepůjdeš proti mě?“
,,Já chci pomstu a navíc slyšel jsem je, jak si o tobě povídají. Oni se tě bojí z hlouby nitra. Nevím sice proč, ale ať je to, co je to...“
,,Chceš něco udělat,“ skočila mu do řeči Shiny.
,,Ano.“
,,Dobře. Vystřílím je raději sama, ale ty mi budeš moct pomoci později,“ odpověděla Shiny a dala se k odchodu.
,,Doufám, že ne jako zdroj potravy,“ zeptal se ještě muž.
,,Mám pro tebe něco složitějšího,“ otočila se ještě s úsměvem Shiny.
Královniny komnaty měly několik předsálí vždy plně napěchovaných ozbrojenými wraithy. Čím více se Shiny přibližovala ke královně, tím více byli wraithi kvalifikovanější. Po vysilujících bojích s nejvyššími veliteli, stála Shiny konečně tváří v tvář královně.
,,Oni tě zničí,“ řekla klidným hlasem královna.
,,Koho přesně myslíte?“ zeptala se Shiny a uklonila se, ale jakmile to udělala, měla chuť si pořádně nafackovat za to, že pořád dodržuje etický kodex s vykáním a úklonami.
,,Kruh už se kolem tebe stahuje, ale ty jsi jediná, co to nevidí.“
,,Víte, je to až směšné, ale pořád nevím kam míříte,“ opět Shiny vykonala menší úklonu a tykání jí nějak nešlo z úst.
,,Zemřeš!“
,,Ten kruh se nestáhl kolem mě, ale kolem Vás,“ došlo náhle Shiny.
,,Co si to dovoluješ,“ obořila se značně rozčíleně královna na Shiny.
,,Pravdu,“ odpověděla Shiny, ,,to jen Vy ji nevidíte. Skončíme to?“ Královna beze slov přikývla.
,,Beze zbraní?“ zeptal se Shiny. Královna opět přikývla. Shiny odložila zbraně, které měla u sebe na stůl a královna ji jen klidně pozoroval. Poté se obě postavili naproti sobě. Stály k sobě bokem a každou částí sebe vnímaly, co dělá ta druhá.
Královna uskutečnila výpad jako první, pravou rukou se pokusila Shiny uhodit do žeber, ale ta včas uhnula a uštědřila královně dlouhý škrábanec vedoucí od tváře až po lícní kost. Královna zůstala překvapeně stát na místě a jen nevěřícně pozorovala to co má před sebou. Ta síla a rychlost jí děsila, nikdy se nesetkala s ničím podobným a ani nevěřila, že něco podobného může existovat. Shiny začala další útok. Rychlými pohyby udeřila královnu do hrudníku a druhou ranou se jí pokusila srazit k zemi, ale královna se šikovně vyvlékla a zkroutila Shiny ruku za zády. Ta se vzepřela a přes rameno se dostala do vhodné pozice a jedním tahem zlomila královně vaz.
Shiny si rychle promnula nyní bolavé rameno a zkontrolovala systém, aby zjistila, že už je posledním wraithem v úlu. Poté se vydala k muži ze závitku, tak jak slíbila.
,,Opravdu ti můžu věřit? Pomůžeš mi?“ zeptala se ještě Shiny.
,,Ano, přísahám,“ odpověděl muž. Shiny vytáhla ze své kapsy nůž, který sebrala nějakému mrtvému wraithovi cestou a vyřezala muže ze závitku.
,,Děkuji,“ poděkoval muž, když byl konečně venku, ,,a co teď?“
,,Pojď za mnou,“ rozkázala Shiny rychle.
Shiny dovedla muže do řídícího centra a začala navádět úl k nejbližší planetě, kde wraithi z úlu chtěli původně provést sklizeň a doplnit, tak zásoby na lodi.
,,Budu od tebe potřebovat, abys osvobodil všechny lidi na lodi ze závitků. Až přistanu dáš se do práce a nepřestaneš dokud je všechny nedostaneš z úlu. Já se pokusím přistát hned vedle brány, takže jim řekni, ať vypadnou na svoje planety, co nejrychleji,“ rozkázala Shiny.
,,Ale já se v úlu nevyznám,“ odpověděl muž.
,,To mě napadlo,“ řekla Shiny a naznačila muži, ať jde s ní.
Shiny párkrát zahnula a už se objevili před velkými zavřenými dveřmi. Shiny se natáhla k ovládání, ale dveře se neotevřely.
,,Podrž to,“ podala Shiny muži zbraně, které jí blokovaly ruce a rozřízla potah vedle ovládání, aby mohla dveře otevřít. Netrvalo jí to dlouho a dveře se otevřely. Vítězoslavně vešla do místnosti, ale to co v ní uviděla jí vyrazilo dech. Uprostřed místnosti byl připoutaný Tyrus. Byl asi o sto let starší než ho viděla posledně a rána na jeho hrudníku značila, že se wraithi opravdu snažili dostat z něj informace.
,,Prosím, zabij mě,“ zaprosil sípavým hlasem Tyrus. Shiny okamžitě vytrhla muži, který stál ohromeně vedle ní svou zbraň, a Tyruse přesnou střelou zastřelila. Okamžik ještě rozpolceně hleděla na jeho mrtvé tělo, ale pak se vydala ke stolu na straně místnosti a popadla datovou destičku.
,,Kdo to byl?“ zeptal se muž s vyděšeným pohledem na Tyruse.
,,Hrdina,“ odpověděla Shiny při pohledu na data na datové destičce, ,,nic jim neřekl.“ Shiny vzala to pro co si přišla a co nejrychleji vyšla z místnosti. Muž se ještě jednou soucitně podíval na Tyruse a pak následoval Shiny.
Shiny opět vešla do řídícího centra s mužem v patách a začala z hlavního panelu přetahovat data do desky, kterou si přinesla z předchozí místnosti. Jakmile byla stažena všechna data, Shiny přistoupila k řídícímu panelu a začala hladce a lehce přistávat na planetě. Jakmile se, ale nahnula k výše posunutému tlačítku nepříjemně jí bodlo v rameni a ona musela se zaúpěním svou ruku stáhnout.
,,Můžu?“ zeptal se muž a přistoupil k Shiny zezadu, aby jí položil ruce na rameno a pomalu jí začal masírovat bolestivé místo.
,,Co to děláš?“ zeptala se nechápavě Shiny, ale nekladla žádný odpor, protože jí systematicky mířené tlaky mužových prstů byly více než jen příjemné.
,,Masíruji,“ odpověděl muž a usmál se.
,,To, je to... nikdy jsem nic podobného nezažila,“ odpověděla upřímně překvapená Shiny a opět se začala věnovat přistávání s úlem.
,,Vážně ne?“
,,Ne.“
,,Tak to by ses měla uvolnit,“ usmál se muž a vytáhl něco ze své kapsy. Shiny si toho všimla a rychle se otočila, přičemž podkopla muži nohy a rychle ne něj namířila zbraň.
,,Já...,“ zadrmolil muž a ukázal malou lahvičku, kterou vytáhl ze své kapsy, ,,to je mast. Pomáhá uvolnit svaly.“ Shiny beze slova vytrhla muži lahvičku z rukou a jednou rukou ji otevřela. Jakmile přičichla k obsahu lahvičky objevil se jí na obličeji sebekritický výraz: ,,Promiň.“
,,To je v pořádku. Vlastně mě ani neznáš. Je samozřejmé, že se chceš chránit, ale troška důvěry by ti neublížila“ odpověděl muž a postavil se.
,,Jsem wraith. Máš na mě až přehnané nároky,“ řekla Shiny, vrátila muži lahvičku a opět se otočila k pultu, aby mohla pokračovat v bezproblémovém přistání.
,,Sundej si tričko,“ navrhl muž a začal si rozmazávat obsah lahvičky po dlaních.
,,Proč?“ zapochybovala Shiny.
,,Protože ti chci pořádně namasírovat to rameno, aby přestalo bolet a uvolnit ti svaly u krku, jsi strašně ztuhlá.“
,,Ale proč?“
,,Vysvobodila jsi mě ze závitku, jsi na mě milá a navíc teď chceš vysvobodit i zbytek lidí na lodi.“
,,Takže mě chceš odměnit?“ zeptala se Shiny a roztrhla si tričko, aby si odhalila ramena.
,,Řekněme, že chci odpovědi,“ odpověděl muž a opět začal masírovat Shiny.
,,Jaké odpovědi?“
,,Jsi milá, jsi vtipná, jsi hezká a jsi upřímná.“
,,Tím chceš říct co?“ zeptala se Shiny a začala navádět loď do atmosféry.
,,Že podle mých do posavadních zkušeností je vyloučeno, aby si byla wraith.“
,,Hmm... ale já jsem wraithka,“ usmála se Shiny.
,,A navíc se směješ.“
,,No a co? Chceš snad, aby jsem se mračila?“
,,To jsem neřekl.“
,,Přistáli jsme,“ prohlásila Shiny a úl se slabě otřásl, ,,cos to udělal?“
,,Přešel jsem na lopatky,“ odpověděl s úsměvem muž, ,,líbí?“
,,Moc, ale asi by si měl jít osvobodit ty lidi ze závitků.“
,,Byli tam zavření několik let, pět minut to ještě zvládnou.“
,,Když myslíš,“ konstatovala Shiny a uvolnila se pod mužovými doteky.
,,Tak hotovo,“ prohlásil muž a sundal ruce ze Shininých zad, ,,jak se cítíš.“
,,Skvěle,“ odpověděla Shiny a přešla k desce ze staženými soubory a ukázala jí muži, ,,tak tady ty tečky jsme my. Wraithi modří a lidé červení. Takže tvým úkolem bude dostat všechny červený tečky z lodi, tady jasně vidíš jaké závitky jsou plné a tady máš součet životních impulzu v úlu. Chápeš to?“
,,Ano, ale co mám udělat pokud se objeví ještě jedna modrá tečka?“ zeptal se muž.
,,To je jednoduché. Utíkej co nejrychleji za mnou. Já budu buď tady a nebo v komnatách královny, mám tam ještě nějakou práci.“
,,Fajn.“
,,Lidi ze závitků posílej ven. Ven se dostanou nejdelší chodbou, která vede přímo prostředkem úlu, prakticky jí nemůžou minout, ale bylo by dobré kdyby si je navedl.“
,,Dobře, to je všechno?“ ujistil se muž.
,,Vlastně ano,“ odpověděla Shiny a podala muži desku s mapou, ,,až skončíš přijď za mnou.“
,,Dobře,“ odpověděl muž a chystal se k odchodu.
,,Počkej ještě,“ zadržela ho Shiny, ,,kdyby si narazil na někoho z planety Dagan, tak ho přiveď.“
,,Fajn,“ odpověděl muž a odešel.
Shiny ještě něco naťukala do hlavní řídící desky a pak se odebrala do královniných komnat. Jakmile tam dorazila, zavřela za sebou dveře a odebrala se do královniny soukromé koupelny. Byla to velká místnost s obrovskou vanou uprostřed a spoustou mističek s různými balzámy, krémy a mastmi. Shiny si svlékla oblečení a pohodila ho do kouta místnosti, pak vysypala obsah pár mističek do vany a napustila vanu vodou. Jakmile byla vana plná nezaváhala a opatrně do ní vlezla. Uvolnila celé své tělo a opřela se o okraj vany. Milovala výhody, které jí umožňovala královnina koupelna. Milovala teplou vodu a milovala vůni bylinek. Měla ještě v živé paměti pár přátelských návštěv u královny, které jí poskytly stejné výhody s královniným dovolením, ne žádná tajná a hlavně krátká dobrodružství po vyhlazení úlu jako bylo toto, ale pořádná hladná koupel se spoustou uctívačů kolem, kteří udělají první poslední, aby se zavděčili. Shiny pomalu zavřela oči a potopila se.
Asi za tři čtvrtě hodiny byla Shiny připravená vylézt z vany. Obmotala kolem sebe ručník a vydala se prozkoumat královninu šatnu. Už při boji si ověřila, že má královna stejnou velikost jako ona. Bylo to, ale velice divné. Královna a má velikost dvě jako obyčejný a k Shinině nelibosti i dosti vychrtlí velitel. Zatím co si Shiny oblékala modré legíny a nasazovala červené boty na jehlovém podpatku, vracela se znovu ve svých myšlenkách k dobám, kdy měla onu téměř vysněnou velikost čtyři. Dobu, kdy její zadek nepřipomínal přistávací plochu a její prsa si konečně nemusela pomáhat umělými vycpávkami, na kterou prostě nemohla zapomenout.
,,A pak mě povýšili a do dvou týdnů jsem měla opět velikost tři,“ posteskla si nahlas Shiny před zrcadlem.
Tohle bych asi měla vysvětlit. Zatímco lidé se pracně snaží získat co nejmenší velikost oblečení, wraithi se snaží o pravý opak. Takže zatímco pro nás je ideálem krásy velikost XXS, tak pro ně je to velikost 5. Je to největší velikost jaké, kdy jaký wraith dosáhl. V našich tabulkách odpovídá asi velikosti M. Samozřejmě i u wraithů je známá velikost 6 (M/L), ale té nikdy nikdo nedosáhl.
,,Ono se to vyrábí také v bílém provedení,“ vykřikla Shiny, když v jedné z královniných skříní objevila bílou neprůstřelnou blůzu. Okamžitě si ji oblékla a udělala pár póz před zrcadlem.
,,To si dělají srandu a já to musela vždy nosit v černé a to mi černá nejde k pleti,“ posteskla si Shiny a ještě odcizila z královnina pokoje jeden krátký bílí svetřík, černou kabelku přes rameno a vysušila si vlasy kulmou, protože věděla, že se Johnovi kudrnaté vlasy libí.
Z královniných komnat se Shiny vydala do velké místnosti hned vedle. Místnost se ukázala jako knihovna, ale to Shiny předem věděla. Došla jistým krokem až ke knihám, které byli zamčené vzadu. Prvním pokusem vyrvala mříž ze zdi a vytáhla dvě knihy, které si schoval do černé kabelky. Potom přešla k počítači uprostřed místnosti a zadala do vyhledávače své jméno.
,,Jenom sedm položek? To jsem si myslela, že jsem slavnější,“ postěžovala si, ale i tak si odnesla jednu knihu, která měla pojednávat o jejím životě a vrátila se do řídící místnosti.
,,Jsem zpátky,“ ohlásil muž, kterého Shiny vysvobodila ze závitku, ,,a vedu sebou toho Dagaňana.“
,,Skvěle! Takže už jsou všichni lidé pryč?“ zeptala se Shiny a prohlédla si Dagaňana, kterého muž přiváděl s sebou. Byl to urostlý mladý chlapec s rozcuchanými kaštanovými vlasy.
,,Ona je wraith?“ překvapeně zašeptal chlapec.
,,Ano, všichni lidi jsou už pryč. Zkontroloval jsem to, všichni se vrátili bránou na své rodné planety,“ oznámil muž Shiny a otočil se k chlapci, ,,nemusíš se ničeho bát.“
,,Děkuji ti, že si přivedl toho chlapce, ale mohl by jsi se ještě podívat vedle do skladu. Jsou tam tři diody a já potřebuji vědět jestli všechny svítí modře,“ poprosila Shiny.
,,Ale jistě. Je to hned vedle viď?“ ujistil se muž.
,,Ano,“ odpověděla Shiny.
,,Já půjdu také,“ navrhl chlapec.
,,To nepůjde, potřebuji s tebou ještě něco probrat. Proto jsi tady,“ oznámila Shiny.
,,Věř jí a zůstaň tady. Nic se ti nestane,“ ujistil muž chlapce a vydal se zkontrolovat diody. Shiny počkala až muž zmizí z doslechu a pak se otočila ke chlapci. Roztrhla mu tričko a začala se na něm krmit.
,,Všechny diody svítí modře,“ oznámil vesele muž, když se vrátil z kontroly, ale jakmile spatřil chlapcovo mrtvé tělo zarazil se a nechápavě hleděl do jeho vyhaslých očí. Jeho dříve mladá tvář byla strhána vráskami a rozcuchané kaštanové vlasy měli nyní bílou barvu, přesto to byl on jen mrví, zbavený mládí i života.
,,Cos to udělala,“ rozkřikl se muž na Shiny, ,,cos to udělala? Tys ho zabila! Vrahu! Já mu to slíbil. Slíbil jsem mu, že se tě nemusí bát.“
,,Pak si mu to tedy neměl slibovat,“ usmála se Shiny.
,,Vrahu,“ zašeptal muž a bezmyšlenkovitě popadl pistoli, kterou měla Shiny odloženou na pultu a pokusil se jí zastřelit, ale Shiny byla rychlejší. Srazila muže k zemi a nohou mu zlomila pár žeber. Teď se svíjel na zemi jako malý uzlíček bolesti a pozoroval ji nenávistnýma očima. Shiny pevně držela zbraň v ruce, ale nebyla si jistá co má udělat. Nechtělo se jí muže zabít, ale zdálo se, že jí nic jiného nezbývá.
Z obrazovky za Shiny se náhle ozval wraithský hlas. Shiny se otočila a okamžitě jí došlo co se děje. Nějaký úl je nad planetou a zajímá se o aktuální situaci. Nemělo smysl lhát, stejně by brzy zjistili co se děje, a tak se Shiny postavila k pultu, shrnula si vlasy z obličeje a poslala odpověď: ,,Tento vzkaz je určen všem wraithům. Já jsem Shiny, ta co studovala u Keraia Meidse a oznamuji vám, že válka ještě neskončila dokud já dýchám a dokud se vám nepodaří mě zabít,“ Shiny lehce zakašlala do ruku, ,,a to se vám nikdy nepodaří. Tak vám půjdu po krku, všem.“
Po odeslání vzkazu se Shiny sehnula k muži, který se ještě svíjel na zemi a položila si jeho ruku přes ramena.
,,Co to děláš?“ zeptal se muž.
,,Zachraňuji tě, a nebo tu chceš udělat svačinku,“ odpověděla Shiny.
,,Proč?“
,,Protože mě nic lepšího nenapadá a teď pojď.“
Shiny s mužem se dostali k bráně právě v čas. Muž zadal adresu svého domova a oba bez problému prošli branou. Když se objevili na planetě navrhla Shiny muži, že ho ještě dovede do jeho vesnice, a pak nadobro odejde. Muž souhlasil, protože se zlomenými žebry by musel čekat na pomoc a u té není jisté, kdy by přišla.
Shiny posadila muže na zem pár metrů před silnicí, kde bylo jisté, že ho najdou, a chystala se odejít, ale muž jí ještě zadržel: ,,Co jsi zač?“
,,Jak to myslíš?“ zeptala se nechápavě Shiny.
,,Jsi ten nejveselejší a nejmilejší tvor jakého jsem, kdy potkal, ale taky ten nejbezcitnější vrah.“
,,Jsem wraith co cítí,“ odpověděla Shiny s úsměvem.
,,A já jsem pro tebe co?“
,,Jídlo, pomocník a snad i přítel,“ konstatovala Shiny.
,,Já nemůžu být tvým přítelem,“ přiznal se muž.
,,Tak to je mi líto,“ řekla Shiny, zvedla se k odchodu a chystala se odejít, ale zastavila jí kulka, která jí proletěla těsně vedle hlavy. Shiny se sklonila k muži na zemi, přiložila mu ruku na hrudní a řekla: ,,Přestaňte střílet a ukažte se, jinak ho zabiji.“ Pak už Shiny uslyšela jen nějaký šum a z křoví okolo vylezlo deset vojáků pocházejících z Atlantis.
,,Uf, to jsem si oddychla. Já jsem Shiny,“ oznámila Shiny.
,,Ani hnout,“ prohlásil voják, který této skupině velel.
,,Já jsem Shiny,“ zopakovala Shiny a sundala ruku z mužova hrudníku, ,,no tak jsem Johnova přítelkyně.“
,,Poručíku Johnsone, je to ona?“ zeptal se velitel jednoho ze svých vojáků. Shiny potichu doufala, že poručík Johnson je ten milý chlápek s baterkou a nebo ten soucitný upovídaný voják, ale v momentě, kdy se objevil Teylor bylo Shiny jasné, že tohle nejspíš nepřežije.
,,Ne, Johnova wraitha má vlasy rovné,“ oznámil Teylor.
,,Moment John mě pozná, vezměte mě na Atlantis,“ zaprosila ještě Shiny.
,,Je to Shiny,“ ozval se náhle něčí hlas.
,,Forde! Ani nevíš, jak ráda tě vidím,“ zajásala Shiny.
,,Taky tě rád vidím a ještě raději tě uvidí John,“ prohlásil Ford.
Ford přesvědčil velitele a všechny ostatní a Shiny se mohla vrátit s týmem na Atlantis. Jakmile prošla bránou přivítala jí radostně Teyla a doktor Zelenka, kteří byli shodou okolností poblíž. Doktorka Weirová chtěla okamžitě vědět co se vlastně v úlu stalo, ale Shiny s Teylou jí přemluvily, aby se nejdříve mohla Shiny přivítat s Johnem, a tak Teyla dovedla Shiny k Johnovi, který smutně stál na balkóně a hleděl na oceán.
,,Jsi v pořádku?“ zeptala se Teyla Johna.
28.12.2010 10:46:04
lili
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one